Nesėkmingiausi 2012 metai...

Praėję 2012 metai buvo nesėkmingiausi visoje mano karjeroje. Dėl lėšų stygiaus nedalyvavome LARČ, taigi beliko tik pasirinktinai važiuoti tuos ralius, kurie reikalauja mažiausiai išlaidų. Naturalu žiemos raliai buvo praleisti [padangos, logistika - gana ženkliai sekina negausų sezono biudžetą].

Apšilimą padarėme Utenos Spring ralyje, važiavome nulinukais, bet laikai buvo neblogi ir ateitis atrodė optimistiškai.

Pirmasis oficialus Vilniaus ralis visada nuteikia šventiškai, pradžia žvyrinio sezono. Po nevisai logiško startinio sąrašo sudarymo ir kitų aplinkybių šis ralis mums baigėsi 5 GR pirmuoju "stogu"[smulkiau buvo anksčiau aprašyta]

Tiesa vienintelė paguoda buvo neblogas tempas ir net pirmą kartą aplenktas mūsų ralio autoritetas R.Lipeikis.

Labai norėjosi dalyvauti 300 lakes rally, todėl puolėm ieškoti "donoro" ir skubiai keisti skardas. Išvažiavome gana "žalia" auto, bet ką darysi. Kai trūksta laiko ir pinigų, nieko geresnio tikėtis ir neverta.

300 lakes ralis mums pasibaigė vos po pirmo GR, kai sugedo nelemtas generatorius. Nors ir važiavome antrą dieną naudodamiesi "super rally" taisykle, bet daugiau treniruočių režimu[ ko niekad neturėdavome] ir stebėjome beveik iš galiorkos konkurentų kovas.

Druskininkuose pasiruošėme normaliai, susirašėme gerai greičio ruožus, bet nelemta duobė pirmame greičio ruože, sugadintas radiatorius ir ralio finišas.

 

Taigi sezonas labai prastas ir vienintelis džiugus momentas - tas GR4 Vilniaus ralyje.