Fast lap II etapas Audruring'2017

Antrasis Fast lap etapas , kaip jau įprasta vyko Audruring trasoje, Estijoje.

Nuvykome, kaip įprasta vakare, permiegojom ir ryte standartinės procedūros - administracinė, techninė, briefingas, paradas ir graži nuotrauka.

Toliau kvalifikacija R3000+ ir fast lapas. Mūsų laikas antras grupėje , priekyje Mazda 8 , po mūsų R.Čapkauskas. Mūsų laikas 1:21.908 antras užvažiavime ir ketvirtas dienoje.

Priekyje dar Matijošaitis ir Poškus. Lyg ir nebloga pradžia, įvertinant mūsų "Blue Rocket" startines galimybes.

Lenktynės gana ramios, išokom į priekį, bet jau antram rate nukėlėm kepure prieš Čapkauską ( visgi patyrimas ir tikra žiedinė auto ) ir saugiu atstumu prieš Volbeka baigiam pirmą važiavimą antri.

Antras važiavimas vyksta perstatant pirmus dešimt automobilių atvirkščia tvarka. Mes devinti, po mūsų dešimtas Čapkauskas.

Apšilimo rate bloga nuojauta, nes reikia stabdį kelis kartus 'užpumpuoti', toliau seka blogas neįprastas mums startas, palipam iki 5 vietos .

Čapkauskas jau pirmas priekyje ir mums prasideda kova su nevaldomu priekiu (ratas 'mažumėle' pora cm klibejo).

Vos neišstumiam iš trasos V. Mitkaus (kontaktas buvo su mano galiniu ratu ir galėjo labai blogai baigtis toje vietoje - sorry Vaidai).

Priekinis kairys dar labiau kliba, bandėm riedėti iki 8'o rato dėl iskaitos taškų bet rato guolis galutinai išsiardė ir mes sukam į pitus.

Lenktynės baigtos.

Mūsų tos dienos "grobis" :

 

4 97 Tautvydas Narušis Subaru Impreza 1999 PRO2500+ 01:21.908
Wolf Race R3000+

 

7 97 Tautvydas Narušis Subaru Impreza 1999 8.0