Fast lap Kačerginė'2017 pirmas etapas

Išaušo puikus gegužės 13 dienos rytas, Fast lapo rytas. Tapo jau bloga mūsų komandos tradicija, kad paskutinius darbus baigiame vakare ir aišku nuo to kenčia priešvaržybinis miegas.

Šiam sezonui kaip rašėme komandos planuose, paruošėme naują mėlyną Subaru Impreza, kaip dabar madinga pakrikštyta "Blue Rocket", su kuria bandysime siekti aukščiausių tikslų ir pakariauti su BMV ir Hondomis. Mūsų darbas garažiuke ir sėkmingas bendradarbiavimas su XTRA gudragalviais , kurie kuravo "smegenų" darbą pasiteisino, nes mūsų raketa ant stendo rodė apie 500 "arklių".

Taigi mes Kačerginėje. Įveikę administracinius ir techninės komisijos formalumus išvažiavome į pirmą pabandymą asfalto, PRO3 time attack. Aštuntas laikas 1:18.829 gana neblogai, turint galvoje kad važiuojame ne su "slikais" 

Toliau seke PRO8 time attack ir kartu kvalifikacija Wolf Race lenktynėms.Penktas laikas 1:18.709, šiek tiek pagerinom rytinį, bet atrodė mažoka, norėjosi sekundę - dvi dar numest. Gal but išmušė iš ritmo kad važiavimas buvo nutrauktas, kai jau padangos sušilo. Ką gi ruošiamės Wolf Race startui iš penktos pozicijos. 

Wolf race pirmos lenktynės. Pirmoje pozicijoje kaip ir tikėtasi Čapkauskas, mes penkti. Starte puikiai išnaudojame savo galias ir sukimo momentą, bei keturis varomus ratus ir į pirmą posūkį įvažiuojame antri paskui Čapkauską.Raketa puikiai pateisino savo vardą.Tačiau mūsų silpnybės, per aukšta pakaba, padangos ir kiti reikaliukai ilgai neleido džiaugtis laimėjimais ir finišuojam šešti. Tiesa galėjom baigti penkti, bet paskutiniuose metruose Matukaitis "be ceremonijų" įkiša nosi ir mes prarandame poziciją.

Wolf race antros lenktynės pagal mūsų strategiją žadėjo šiek tiek intrigos. Čapkauskas stovi dešimtas ir jam reikia prasibrauti į priekį pro devynis varžovus, o mes su savo raketiniu startu galėjom pabėgti. Taip ir buvo, mūsu Blue Rocket is penktos pozicijos vėl šauna į priekį ir jau prie ąžuolo mes važiuojame turėdami apie šimtą metrų pranašumą prieš varžovus. Antras ratas panašus, Čapkauskas jau trečias/antras bet mus vis dar skiria tie 100-150 metrų. Atrodo klostosi lenktynės puikiai, bet staiga sušvytuoja raudonos vėliavos. Pasirodo mūsų varžovas 33, užkaitina bolidą, paruksta, nepamatuota panika, palieka automobilį ant asfalto užuot nuvairavęs į saugią vietą prie ribotuvo ant žolės ir stabdo lenktynes. Bus restartas iš eigos. Aišku mūsų pranašumas dingsta, Čapkauskas kvėpuoja į nugarą ir aišku tuoj pat mus pasigauna. Finale po kelių ratų mums nuleidžia priekinį dešinį ratą ir mes sukame į serviso zoną su nuliniu rezultatu. Nuvažiuoti tik penki ratai. Ne mūsų diena....

Taigi Wolf race galutinai aštunti R3000+ klasėje, uždirbome atitinkamai 6 ir 0 taškų.

Fast lap Kačerginė'2017 pirmas etapas Time Attack Super LAP irgi aštunti.