Fast Lap I'2016 Auto24Ring

2016-ųjų metų „Autoplius Fast Lap“ lenktynių sezonas prasidėjo Estijoje, Auto24ring trasoje. Mūsų žaliasis Subaru Impreza WOLF RACE 3000/3000+ lenktynėse pirmame važiavime buvo II - as, nusileidęs M.Jančiausko VW Golfui, antrame važiavime dėl estų teisėjų klaidos buvome pastatyti į pirmą startinę poziciją, tai nieko kito neliko tik laimėti I - ą vietą.

Taigi galutinėje įskaitoje Subaru Impreza ant podiumo - II vieta.

Komentaras:

Svoris 1270 kg su vairuotoju ir šiek tiek kuro bake (t.y. + 50kg daugiau nei minimalus leistinas).
Max boost 1.2 bar. Šiam sezonui pereita prie STi Gold Brembo stabdžių.
Sustiprintos variklio galvučių tarpines ir smeigės.
Variklis, transmisija, sankaba, turbina, vamzdynai, ecu liko pernai metu kūrybos.
Patobulinta galine pakaba (sferiniai guoliai). Priekyje lieka casteris 5 laipsniai, išvirtimas priekis -3.0, galas -2.0.
Pereita prie r18 ratlankių ir į varžybas pasiėmėm Dunlop tarpinio lietaus ir vidutinio (perdaug kieti ir +10 c temperaturai) mišinio sausus Michelin slickus (jau senai prieš varžybas žinojau, kad arba bus "all" jei lis , arba "nothing" jei sausa). Lietus lijo ir labai džiugino, netgi tada, kai nuolat visa dieną turejau problema su apsukom variklio virš 5k ir atsirandančių misfire 2 cilindruose. Gelbėjo gana platus variklio galios diapazonas ir super trumpa greičių dėžė.
Kvalifikacija ir timeattack važiavimą pravažiavau šiaip sau, nepavyko greičiau su minkštomis lietaus padangomis ant pradžiuvusios trasos tuo metu.
Pirmame race finišavus antroje vietoje, estų laikrodininkai pametė mano vieną ratą ir jo neįskaitė. Sistema paskyrė man 10 vietą ir startą iš pirmos vietos antrame race (nors turėjau startuoti iš aštuntos ir, turbut, jau pirmame rate bučiau važiaves pirmas, bet šiame sporte dažnai pasitaiko "kas būtų jei..."). Atvažiavau pirmas.

Organizatorių buvo paskirta 4 vieta antrame važiavime ir po dviejų race atsiduriau antroje galutinėje vietoje. 

Sezono pradžia gera ir Kačerginės žiede jaučiuosi stipriau, tad jau vėl greitai susitiksime FTW

Save ir visus prisidėjusius sveikiname su sėkmingu startu.